Гетьманський Національний природний парк
Природний заповідник «Древлянський»
Національний природний парк "Вижницький"
Національний природний парк "Хотинський"
Мезинський національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
Субота, 22 Жовтня 2016
Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)
Основна категорія: Діяльність

Відповідно до пункту 13 Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. № 308 Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus) на підставі подання необхідних для отримання зазначеного дозволу документів у неповному обсязі. Зокрема, у документах, наданих Інститутом для отримання дозволу відсутні всі документи, передбачені додатком 2 (Клопотання про видачу дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованого організму у відкритій системі) до Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, у т. ч. висновок про оцінку ризику для навколишнього природного середовища, проведену з врахуванням вимог, зазначених у додатку 2 до вищезазначеного клопотання.

Копії документів наданих Інститутом клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ для видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)

(завантажити в форматі Adobe (pdf))

Back to top