Національний Природний Парк "Чарівна гавань"
Національний природний парк «Слобожанський»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Олешківські піски"
Національний природний парк "Джарилгацький"
Неділя, 29 Травня 2016
Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)
Основна категорія: Діяльність

Відповідно до пункту 13 Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. № 308 Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus) на підставі подання необхідних для отримання зазначеного дозволу документів у неповному обсязі. Зокрема, у документах, наданих Інститутом для отримання дозволу відсутні всі документи, передбачені додатком 2 (Клопотання про видачу дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованого організму у відкритій системі) до Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, у т. ч. висновок про оцінку ризику для навколишнього природного середовища, проведену з врахуванням вимог, зазначених у додатку 2 до вищезазначеного клопотання.

Копії документів наданих Інститутом клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ для видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)

(завантажити в форматі Adobe (pdf))

Back to top