Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 28 YT_APRIL 2017
Державна екологічна експертиза
 Звіти  Оцінка  Висновки
Заявки на проведення державної екологічної експертизи 
Оцінка впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті 
Висновки державної екологічної експертизи

 

 

Останні новини

Остап Семерак: «В Україні розпочато будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак вважає, що будівництво Центрального сховища для відпрацьованого ядерного палива (ЦВЯП) з українських атомних електростанцій дозволить не лише економити великі суми грошей з державного бюджету, але й стане ще одним кроком для утвердження  незалежності  України від Російської Федерації.

Заходи із підвищення екологічної безпеки на території зони відчуження будуть продовжені у 2017 році

Одним із пріоритетів діяльності Уряду в природоохоронній сфері залишається  реалізація  заходів, які сприяли  підвищенню  рівня екологічної безпеки на території зони відчуження.  Про це заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак  у Чорнобилі, де сьогодні відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті ліквідаторів техногенної катастрофи на ЧАЕС.

Остап Семерак: «В Україні буде запроваджено європейську систему торгівлі квотами на викиди парникових газів»

Мінприроди, за підтримки Світового Банку, зараз веде активну роботу щодо впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів. Перший етап цієї роботи – створення системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів в Україні (МЗВ). Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час робочої зустрічі,  присвяченої питанням виконання міжнародних зобов’язань України щодо зміни клімату та впровадження ринкових механізмів відповідно до Директиви 2003/87/ЄС про впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів.

Остап Семерак: «Виробники небезпечних відходів повинні розділяти відповідальність за їх утилізацію»

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак закликав  виробників, які продукують небезпечні відходи, дотримуватися європейських стандартів соціальної відповідальності бізнесу  та ретельніше підбирати підприємства, з якими укладаються угоди на утилізацію небезпечних відходів.

Володимир Гройсман: «Уряд буде жорстко боротися з недобросовісними утилізаторами небезпечних відходів»

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду 19 квітня заявив, що Уряд буде жорстко боротися із недобросовісними підприємствами-утилізаторами небезпечних відходів.

Анотовану структуру Морської Стратегії України висено на громадське обговорення

Фахівцями Мінприроди розроблено проект майбутньої Постанови Уряду про Морську Стратегію та анотовану структуру майбутньої Морської Стратегії. На сайті Міністерства оприлюднено коротку анотацію майбутньої Стратегії .

Back to top