Національний природний парк "Прип'ять-Стохід"
Природний заповідник "Горгани"
Національний природний парк "Джарилгацький"
Карпатський біосферний заповідник
Мезинський національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 24 YT_FEBRUARY 2017

Навігаційна стежка

24 лютого
категорія: м. Київ

Відповідне рішення Міністерством екології та природних ресурсів України  було прийняте  реагуючи  на численні  звернення громадян.

Читати далі
24 лютого

Співробітники   НПП “Гуцульщина” на базі  Косівського районного центру дитячої творчості проводили районний конкурс-виставку “Зимуючі птахи”.

Читати далі
23 лютого
категорія: Новини центральні

22 лютого 2017 року в  рамках урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» в Міністерстві екології та природних ресурсів України  відбулася робоча зустріч з представниками Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) та представниками екологічної громадськості. Зустріч проходила за участі заступника Міністра з питань євроінтеграції Миколи Кузьо.

Читати далі
23 лютого
категорія: Новини центральні

Міністр екології та природних ресурсів Остап  Семерак 22 лютого презентував на Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  проект Національної стратегії поводження з відходами.

Читати далі
23 лютого

Протягом тижня  працівники  служби державної охорони  НПП «Нижньосульський» спільно з рибалками-любителями, громадськими активістами за підтримки Оржицької райради та райдержадміністрації проводили природоохоронні заходи з  попередження явищ задухи, які можуть призвести до загибелі водних живих ресурсів.

Читати далі
Back to top