Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 24 YT_MARCH 2017

Навігаційна стежка

24 березня
категорія: м. Київ

15-16 березня 2017 року в м. Києві (Пуща-Водиця) відбувся навчальний семінар з питань практичного застосування стратегічної екологічної оцінки (СЕО) в Україні, організований Міністерством екології та природних ресурсів України у співпраці з Європейською Економічною Комісією ООН (ЄЕК ООН) у рамках Програми “Екологізація економік у країнах Східного Партнерства ” (EaP GREEN).

Читати далі
24 березня
категорія: Анонси

25 березня 2017 року в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції  «Посади дерево миру» в Марії́нському  парку буде  висаджена  Алея зеленого майбутнього.

Читати далі
23 березня
категорія: Новини центральні

Проект реформування служби природоохоронного нагляду і контролю на даному етапі проходить погодження на рівні профільних міністерств. Після проходження цієї процедури документ буде передано на розгляд та Уряду. Про це в інтерв’ю виданню «Цензор» розповів Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Читати далі
23 березня
категорія: Новини центральні

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак  вважає, що Мінприроди попри законодавчі перепони повинно знайти шляхи для продовження перевірок дотримання Ліцензійних умов  суб’єктами господарювання, які займаються збиранням та утилізацією небезпечних відходів. Про це він сказав в інтерв’ю  для видання «Цензор».

Читати далі
Back to top