Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 27 YT_JUNE 2017
07 грудня
Новообраним директором Національного природнього парку «Тузловські лимани» став Віталій Чакіра
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

7 грудня 2016 року в Міністерстві  екології та природних ресурсів України відбувся І етап засідання постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.

Під час засідання було визначено переможця  конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора національного природного парку «Тузловські лимани».

У фінальному  засіданні  взяло участь  2  із 3-х кандидатів допущених до участі в конкурсному відборі після розкриття пакетів документів, поданих претендентами  на відповідність зазначеним в оголошенні вимогам.  Зокрема, Олег Кураков та  Віталій Чакіра.

Микола  Павленко  на засідання  не з’явився, про що повідомив членам комісії в телефонному режимі.

Під час засідання всі кандидати  представили свою конкурсну пропозицію з управління та розвитку НПП «Тузловські лимани».

Засідання конкурсної комісії  транслювалося  на каналі Мінприроди в youtube у режимі он-лайн.   Кожен громадянин України  мав можливість не лише спостерігати за засіданням, а й поставити свої запитання учасникам конкуру  і отримати відповідь. 

За результатами голосування членами постійно діючої комісії конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди,   переможцем  на заміщення вакантної посади директора національного природного парку «Тузловські лимани» було оголошено   Віталія  Анатолійовича Чакіра.

 

Back to top