Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
21 квітня
Володимир Гройсман: «Уряд буде жорстко боротися з недобросовісними утилізаторами небезпечних відходів»
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду 19 квітня заявив, що Уряд буде жорстко боротися із недобросовісними підприємствами-утилізаторами небезпечних відходів.

Глава Кабінету Міністрів розкритикув ситуацію, яка склалася на ринку небезпечних відходів.

«Так звані  заводи по переробці небезпечних відходів - катастрофа. Це не заводи - все брудне, допотопне. Вони нічого не переробляють, а лише документами обмінюється і отримують за це гроші з державного бюджету», -  прокоментував Володимир Гройсман діяльність так званих «підприємств-метеликів».

Водночас він підкреслив, що Уряд буде жорстко боротися з такими недобросовісними підприємцями.

«Ми розуміємо, що за цим стоять багато різних «ділків». Думаю,  всім зрозуміло, що ми не будемо з цим  миритися. Із цим потрібно жорстко боротися», - резюмував Прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, у липні 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив нові Ліцензійні умови поводження з небезпечними відходами. Підприємства, які займаються утилізацією небезпечних відходів протягом 2 місяців мали привести свою діяльність у відповідність до нових правил. У вересні 2016 року Комісія Мінприроди розпочала перевірки суб’єктів господарювання, які працюють у сфері поводження з небезпечними відходами та перевірила 74 підприємства із 294. У майже 70% випадків ліцензії на здійснення діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами  було анульовано через ряд виявлених порушень.

 

Back to top