Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
16 червня
На Чорнобильській АЕС працювала експертна місія МАГАТЕ щодо поводження з опроміненим графітом
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

На ДСП «Чорнобильська АЕС» (ДСП «ЧАЕС») завершила роботу чергова місія МАГАТЕ, присвячена розгляду питань стосовно технічних рішень щодо поводження з опроміненим графітом, включаючи вибір варіантів контейнерів і зберігання.

12-14 червня міжнародні експерти відвідали промисловий майданчик Чорнобильської АЕС, а також об’єкти, розташовані у зоні суворого режиму, центральну залу № 2, Лот 0 (тимчасове сховище низько і середньоактивних довгоіснуючих відходів і високоактивних відходів) , оглядовий павільйон НБК та місто Прип’ять.

У ході наради експертам було презентовано інформацію про поточний стан зняття станції з експлуатації, а також про розроблені фахівцями ДСП «ЧАЕС» проекти технічних рішень з поводження з опроміненим графітом.

Під час роботи місії експерти та фахівці ДСП «ЧАЕС» розглянули досвід Німеччини та Великої Британії у сфері зберігання опроміненого графіту, а також міжнародний проект GRAPA, що має аналогічну тематику.

Результатами експертної місії будуть попередні рекомендації стосовно запропонованих фахівцями ДСП «ЧАЕС» технічних рішень щодо поводження з опроміненим графітом, включаючи вибір варіантів контейнерів і зберігання.

Back to top