Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
07 квітня
На території НПП «Нижньодністровський» висадили «Алеї миру»
Основна категорія: Новини
категорія: Одеська область

На Одещині стартувала Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру».

В  рамках даної акції працівники Нижньодністровського національного природного парку провели висадку дерев на території трьох районів Одеської області, в межах яких розташований Парк: Біляївського, Овідіопольського та Білгород-Дністровського. До акції приєдналися місцеві органи самоврядування, громадські об’єднання, молодіжні організації, учні прилеглих шкіл, мисливці та рибалки.

Працівники  Нижньодністровського національного природного парку і жителів села Маяки, інспектори Удобнянського природоохоронного науково-дослідного відділу, ГО «Мисливців та рибалок «XXI століття» висаджено 750 саджанців на острові Гонтаренка.

Висадили 300 дерев у місті Біляївка на лівому березі Дністра поблизу водонапірної станції разом із представниками громади, Молодіжної ради при Біляївській міській раді та міськими актістами.

 Ще 700 саджанців висадили на території Овідіопольського району біля Дністровського лиману.

«Подібна висадка дерев – це берегоукріпна акція, – говорить виконуючий обов’язки директора Нижньодністровського національного природного парку Олександр Шпінов. – Така акція проводиться не вперше. Ми сподіваємось, що дерева в майбутньому укріплять береги річок та сприяють гніздуванню птахів і відпочинку рибалок-аматорів та громадян».

Нагадуємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» безстрокова, та запрошуємо всіх бажаючих українців висадити своє дерево.

На фото: Висадка дерев на острові Гонтаренка.

Back to top