Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
25 березня 2017 року в Україні стартувала Всеукраїнська безстрокова екологічна акція «Посади дерево миру»
категорія: Uncategorised

Мета акції –  привернути увагу українців до екологічних проблем,  підвищити      інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак разом з першим заступником  голови Верховної Ради України Іриною Геращенко висадили в Марії́нському  парку  дубову алею. В акції також взяли участь Архієпископ Вишгородський Агапіт Української православної церкви Київського патріархату,  голова Комітету  з питань екології Синоду єпископів  УГКЦ Владика Михаїл та  представник Духовного управління мусульман України Шейх Рустам Гафурі.

Висадка «Алеї зеленого майбутнього»  покликана не лише озеленити  в різних куточках  нашу країну, а й  крок за кроком долучати кожного українця  до порятунку природи і  особистого внеску  в її  розвиток.

АКЦІЯ ТРИВАТИМЕ  ДВА  ТИЖНІ.

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в Україні 5 листопада  минулого року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В 15-ти  містах і селах були  висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру. Цього року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату.

Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись  до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру!  За посиланням ви можете ознайомитися із  планом висадження дерев в областях України. Звертаємо увагу, що інформація постійно оновлюється.

Інформація щодо  проходження в Україні  Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ ) Станом на 11.00  28/03/17

 (завантажити в форматі Microsoft Word (doc))

Back to top